Fotografije: Gordan Jović (RTS) i Ana Melentijević

Бунт : “Ухвати дан” РБ1, нови звук групе „Драм“, шта све воли Жељко Маркуш… РТС2, среда 28. април у 22.05

Јутарњи програм је по правилу најгледанији и најслушанији телевизијски и радијски садржај свуда у свету, зато само најзначајнији и најактуелнији актери стичу привилегију да у таквим медијским садржајима гостују.

Пошто се најчешће ради о програмима који се реализују уживо, сваки моменат у јутарњем програму је јединствен, узбудљив и непоновљив.

Гости „Бунта“ су Наташа Ракетић, одговорна уредница Јутарњег програма Радио Београда 1, као и уредници и водитељи емисије „Ухвати дан“ јутарњег програма Радио Београда 1- Александра Младеновић и Миша Стојиљковић. Они су нам открили како протичу њихова јутра на послу, како их доживљавају, има ли места (и колико) и за- рок музику…

Београдски састав „Драм“ је у 2020. години добио награду Задужбине Милана Младеновића за песму „Дај ми све“ , а свој други студијски албум најавили су недавно синглом „Викенд убија“ за који су снимили и видео спот.

Тим поводом, разговарали смо са Стефаном Аћимовићем и Марком Аризановићем, члановима бенда, као и са Исидором Симијоновић, талентованом младом глумица која тумачи главни женски лик у споту за песму „Викенд убија“ групе „Драм“.

Представићемо вам и једног свестраног музичара који је обележио алтернативну поп сцену. Дуго година био је један од коаутора у бенду „Кристали“ и написао је неке од најлепших песама из тог периода. Касније је покренуо бенд „Пацифик“. У овом издању емисије „Бунт“, сазнаћемо шта то све воли Жељко Маркуш.

Аутор емисије: Бранка Главоњић Новинар и водитељ: Стефан Јовчић