Bend Crockett objavio svoj prvi singl

Bend je nastao pocetkom godine u Novom Sadu i čine ga četiri člana – Dragan Gajić, Davor Benka, Uroš Knežević i Dejan Urošević.

Svoj prvi singl pod nazivom “Wild Child” su objavili prekjuče, a kažu da će album koji možemo očekivati do kraja leta poneti isto ime. Bend predstavlja mešavinu panka, hard roka i glam metala. Njihov plan je da objavljuju po jedan singl svakog meseca. Pesma je snimljena u studiju Voden.

Koncerti su im u planu od jula, dok će prve svirke održati u Novom Sadu, a naravno biće i drugih gradova. “Sada je sve to u pregovorima, u junu ćemo objaviti tačno vreme i mesta gde ćemo svirati.” – rekli su iz benda.