photo: Borut Brozović

DIAMOND DUST PREDSTAVLJA NOVI SINGL

Diamond Dust, peteročlani heavy metal band iz Rijeke, upravo je objavio novi singl kao nastavak uspešne karijere ovog cenjenog benda koji deluje od 2006. godine.

“Eastern Sin” treći je po redu singl sa hvaljenog albuma “Ten Years in Dust”, koji sledi uspešne prethodne singlove “Martyr” i “Ten Years in Dust”.

Podsećamo, Diamond Dust su album promovirali sjajnim koncertom u riječkom OKC Palach, a odlična atmosfera i koncertna energija su i osnova novog video spota kojeg kao snimatelj i montažer potpisuje Tino Margan, a produkt je poznatih Lumiere Production.

Članovi banda Jakov „Jay“ Hrkać na vokalu, Alen Dumić i Franko Dekleva na gitarama te ritam sekcija koju čine Marko Jurman na bas gitari i Armando Floričić na bubnjevima, i u ovoj numeri koju zajednički potpisuju, prezentuju svoj prepoznatljivi zvuk, zvuk koji im je doneo brojne fanove.

Band se priprema za koncertne nastupe koji ih uskoro očekuju, a svi fanovi Diamond Dust zvuka njihove numere mogu pronaći i na svim streaming platformama.