
Mladi kantautor Saša Gambiroža objavio novi singl i spot
Mladi kantautor Saša Gambiroža, do sada je objavio 4 singl/spota za numere : “Tonem” “Porazi” “Dodiri” i “Ples i strast”, koji je izašao juče.
Tekst i muziku za pesmu je napisao sam Saša, dok je produkciju i aranžman radio Stefan Rodić. U spotu su glumili Saša i Tamara Stanisavljev, a producent i reditelj spota, kao i direktor fotografije bio je Mihajlo Šebalj. U režiji je sa njim bio i Mateja Oberknežev.
Pod planovima za budućnost Saša napominje izbacivanje novog singl/spota za numeru “Gledam kako igraš” pocetkom 2023. godine, ali će ta pesma biti nešto drugačija od prethodnih s obzirom da je ne potpisuje u celosti kao autor.
“Takođe ako se sve bude odvijalo po planu do kraja sledeće godine možete očekivati i moj prvi studijski album koji će brojati između dvanaest i četrnaest pesama, a trenutno postoji pod radnim naslovom “Godine bez ljubavi” “- kaže Saša.