Heidi sece psa (Doringo Videography)

Heidi šeće psa u nesvakidašnjem izdanju koje će oduševiti ljubitelje synth popa 80-ih

„Ne kladim se na nas” nova je pesma benda Heidi šeće psa, a koja nas zvukom i atmosferom vraća u 80-e godine prošlog veka, u plesno razdoblje kada se u pop muziku umešala elektronika, a koje danas zovemo i retro synth popom. Heidi šeće psa će ovom pesmom proći kroz radijski eter u plesnoj obući i šarenoj odjeći i ostaviti iza sebe samo dobre vibracije. No, nije sve u ovoj pesmi retro, jer je reč o modernoj produkciji iza koje stoji cenjeni Srđan Sekulović Skansi, dok je tekst radio Hrvoje Borošić, a muziku Hrvoje zajedno sa Smiljanom Štrbac Heidi.

Skansi je radio i videospot koji je šareni i veseli omaž osamdesetima kroz koji se provlače ne samo zvukovi tog razdoblja, nego i reflektori disko kluba, kožne jakne i traper hlače. Jer ipak su osamdesete bile više od muzike, jedan kulturni pokret koji mnogima nedostaje upravo zbog činjenice da se i u tim čudnim razdobljima za sve nas moglo plesati i uživati s osmehom na licu.

“Ova pjesma je potpuno drugačija od svega što smo do sada snimili. Dugo sam htjela da napravimo pjesmu u kojoj će glavnu riječ imati klavijature i plesni ritam i s kojom ćemo se, na suvremen način, približiti prepoznatljivom zvuku 80-ih. Mislim da smo s ovom pjesmom to u potpunosti uspjeli”, rekla je Heidi.

Pesma „Ne kladim se na nas“ dostupna je na svim digitalnim servisima