Photo credits : Daveed Benito
Punk rock legende The Offspring se vraćaju sa novim albumom
Punk rock legende, The Offspring, otkrivaju „SUPERCHARGED“, jedanaesti studijski album nabijen energijom.
Album koji je producirao dugogodišnji saradnik benda – Bob Rock, sniman je u Mauiju, Vancouveru i Huntington Beachu, a objavljen je u izdanju Concord Recordsa (Universal Music Group).
Bend je nedavno svoj #1 singl „Make It All Right“ izveo pred gomilom obožavatelja na bini u sklopu emisije Jimmy Kimmel Live.
Album „SUPERCHARGED“ dolazi nakon nedavnog objavljenog singla „Come To Brazil“ koji je producirao Bob Rock (Metallica, Mötley Crüe, Aerosmith). Jedna od najistaknutijih pesama s upravo objavljenog albuma slavi brazilske obožavatelje koji često traže nastupe benda u njihovoj zemlji.
„Svaki put kada najavimo bilo koji nastup, dobijemo pozive naših fanova da dođemo u Brazil. Stvarno super prolazimo u Brazilu, svi su puni entuzijazma, strasti – neverovatno je nastupati tamo. Nadam se da će brazilska publika doista ovo učiniti svojim!“, kaže Dexter Holland.
Pesma počinje legendarnim uvodom koji uključuje zvuk žestokih gitara i završava fudbalskim skandiranjem „Olé, Olé, Olé, Olé“, dok tekst pesme govori o tome kako se brazilski obožavatelji ne mogu zasititi The Offspringa, uz napomenu: „Nije važno koliko smo puta dolazili, jer nas opet žele nazad – letovi su dugi, ali neće stati, sve dok ne dođemo u Brazil”.
Izdanje „SUPERCHARGED“ je u Srbiji dostupno na servisima Spotify, Apple Music, Deezer, Tidal i YouTube Music, kao i širom sveta u svim digitalnim prodavnicama.