Decaying With the Boys – 18.9.2021. – foto galerija
Festival Decaying With the Boys održan je pre dve noći, odnosno 18.9.2021. u klubu Drugstore
Festival Decaying With the Boys održan je pre dve noći, odnosno 18.9.2021. u klubu Drugstore
Mile Kekin Trio nastupiće u nedelju, 26.septembra od 21 sat u klubu Fest u Zemunu.
Bend Zombi Brigada objavio je svoj drugi singl. U pitanju je pesma pod nazivom „Zatvoriću
Legendarni beogradski bend “Električni orgazam” ove godine proslavlja 41 godinu postojanja i 40 godina od
U Zaječaru je završena 54. „Gitarijada”, a ove godine prvi put je dodeljena nagrada za
Čačanski crossover sastav Autoagresija nakon dva najavna signa objavio je i svoj dugo najavljivani debi
Ulični umetnik i arhitekta Andrej Josifovski Pijanista dobitnik je nagrade “Future of the Emerging Europe
Spomen-obilježje u čast legendarnog gitariste Eddie Van Halena u njegovom rodnom gradu Pasadeni u Kaliforniji
Posle skoro dve godine SubBeerni centar je sinoć otvorio vrata svog podzemlja, ali ne samo
Dave Navarro, Taylor Hawkins i Chris Chaney udružili su se kako bi osnovali novi bend